Czy wiesz, że:

  1. Do Chorwacji co roku jeżdżą tysiące polskich turystów. Faktycznie – jeśli jedziesz do Chorwacji, w jakiekolwiek miejsce, jest ogromne prawdopodobieństwo, że po polsku porozumiesz się z mieszkańcami tego pięknego kraju nawet szybciej niż po angielsku.

  2. Podróż samochodem do Chorwacji może trwać (w zależności oczywiście od miejsca, z którego wyruszasz) nawet tylko dziesięć – jedenaście godzin. To szybciej, niż gdybyś chciał przejechać z jednego końca Polski na drugi.

  3. Dzięki łagodnemu klimatowi śródziemnomorskiemu możesz cieszyć się naprawdę piękną pogodą w trakcie wakacji w Chorwacji.

  4. W Chorwacji czas możesz spędzać nad pięknym Morzem Adriatyckim, wspinając się po Górach Dynarskich…

  5. …albo zwiedzając piękne zabytki. Chorwacja ma naprawdę dużo do zaoferowania miłośnikom historii.

Wakacje w Chorwacji – ile to kosztuje?

Choć może Chorwacja nie jest już tak tanim kierunkiem, jak jeszcze dziesięć lat temu, to jednak pobyt tam wciąż jest zdecydowanie tańszy, aniżeli w Hiszpanii czy we Włoszech. Ceny noclegów oczywiście zależą od standardu, od kurortu, na który się zdecydujesz, od formy wypoczynku (my polecamy campingi:), ale na przykład wynajem apartamentu w pewnym nadmorskim kurorcie może się wiązać z kosztem zaledwie 40 euro za noc. Do tego oczywiście należy doliczyć koszty przejazdu (jeśli wybierzesz turystykę samochodową), benzynę i winiety, a także te koszty, o których zwykliśmy nie pamiętać – czyli ubezpieczenie turystyczne na wyjazd do Chorwacji (które zresztą można kupić już tylko dosłownie za kilkadziesiąt złotych).

Witamy Was serdecznie na naszej stronie internetowej. Jesteśmy zakochani w Chorwacji, a na łamach tego serwisu chcemy pokazać, w jaki sposób można wakacje w Chorwacji spędzić zupełnie bezpiecznie. U nas dowiesz się:

  1. dlaczego EKUZ w Chorwacji jest niewystarczający;

  2. jak wybrać ubezpieczenie turystyczne do swoich potrzeb, spędzając urlop w Chorwacji;

  3. o czym pamiętać, wybierając się na camping, samochodem;

  4. jakie trzeba zabrać ze sobą dokumenty i jakie numery telefonu mogą Ci się przydać;

  5. poznasz również największe atrakcje turystyczne w Chorwacji.

A to wszystko po to, abyś w trakcie urlopu w tym pięknym kraju ani nie ominął niczego ciekawego:) I żebyś spędził go bezpiecznie.

A więc – życzymy miłego urlopu i niezapomnianych wrażeń,

zespół BezpiecznaChorwacja.pl.

P.S. jeśli chcesz faktycznie bezpiecznie spędzić urlop w Chorwacji, to zapraszamy do skorzystania z porównywarki ubezpieczenia turystycznego, z którą współpracujemy:

Kup najlepsze ubezpieczenie na wyjazd turystyczny do Chorwacji

 

Zostaw komentarz